Податкова інформує

Доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, не включаються до загального оподатковуваного доходу платника податку під час дії воєнного стану

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Законом України від 24.03.2022 № 2142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» внесено зміни щодо оподаткування ПДФО власно вирощеної с/г продукції.

09:29:52 19.04.2022

Що зі сплатою податків мобілізованих ФОПів «за себе»

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до норм чинного законодавства, а саме п.25 підрозд. 10 р. ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ), фізичні особи підприємці, які під час дії воєнного стану мобілізовані на військову службу до Збройних Сил України, звільнені від нарахування і сплати ПДФО та єдиного податку, а також від подання звітності.

09:29:33 19.04.2022

Підприємства Рівненщини сплатили понад 160 млн грн податку на прибуток

Упродовж січня-березня 2022 року суб’єкти господарювання Рівненської області сплатили до зведеного бюджету України 162,6 млн грн податку на прибуток підприємств. При цьому до державного бюджету надійшло 146,4 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці з початку року отримали 16,2 млн гривень.

09:27:10 19.04.2022

На офіційному вебпорталі ДПС України буде публікуватись інформація про фізичних осіб, котрі мають податковий борг

В ГУ ДПС у Рівненській області повідомляють, що відповідно до Закону України від 30.11.2021  № 1914 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» інформація про фізичних осіб, які мають податковий борг, буде публікуватись на офіційному вебпорталі ДПС України щомісяця.

09:58:55 15.04.2022

До податкової знижки включаються благодійні внески, надані неприбутковим організаціям

Фахівці Головного управління ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що надані чи перераховані платником благодійні внески неприбутковим організаціям включаються до податкової знижки, відповідно до п. 166.3.2. ст. 166 Податкового кодексу України.

09:58:53 15.04.2022

Понад 22 млн гривень податку на нерухоме майно надійшло до місцевих бюджетів Рівненщини

Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий, до бюджетів територіальних громад за три місяці поточного року надійшло 22,1 млн гривень податку нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 0,8 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

09:57:08 15.04.2022

Як отримати витяг з реєстру платників єдиного податку і чи може його замінити електронний витяг, якщо його отримати через Електронний кабінет?

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що відповідно до п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно у контролюючому органі за місцем податкової адреси отримати (у тому числі в електронному вигляді) витяг з реєстру платників єдиного податку (далі – витяг).

09:22:03 13.04.2022

На Рівненщині розширили перелік підакцизних товарів, продаж яких дозволено

Як повідомив в.о.начальника податкової служби області Владислав Грабовий, під час засідання Ради оборони області розглядалось питання додаткових джерел поповнення бюджетів усіх рівнів, зокрема за рахунок акцизного податку.

09:21:58 13.04.2022

У період воєнного стану штрафні санкції за порушення законодавства з єдиного внеску не застосовуються, пеня не нараховується

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що на період дії правового режиму воєнного, надзвичайного стану та протягом трьох місяців після припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану, штрафні санкції, визначені частиною одинадцятою ст. 25 Закону «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» тимчасово не застосовуються.

09:21:55 13.04.2022