У січні жителі Рівненщини самостійно задекларували понад 81 млн гривень доходів

Як повідомили у Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за перший місяць 2022 року жителі краю  подали 499 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу склала близько 82 млн гривень. За поданими деклараціями узгоджено до сплати в бюджет майже 660 тис грн податку на доходи фізичних осіб та понад 86 тис грн військового збору.

09:15:41 17.02.2022

Податківці Рівненщини виявили порушення у сфері реалізації підакцизних товарів на 1,2 млн гривень

Як повідомили в управлінні контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Рівненській області, у січні поточного року працівниками управління проведено 17 перевірок суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність з реалізації та зберігання алкогольних напоїв, тютюнових виробів та паливно – мастильних матеріалів.

12:45:24 15.02.2022

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують

Відповідно з п. 3 підрозділу 94 розділу ХХ Кодексу скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи - резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об'єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об'єкти декларування, і які відповідно до Кодексу є чи були платниками податків.

12:40:57 14.02.2022

На Рівненщині малий бізнес сплатив понад 96 млн грн єдиного податку

Понад 96,6 млн грн єдиного податку сплатив малий бізнес Рівненщини до бюджетів територіальних громад  краю у січні 2022 року. Приріст до аналогічного періоду минулого року склав 22,4 млн грн, або плюс 30 відсотків.

09:51:08 10.02.2022

Cуб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність на території сіл, селищ та селищ міського типу мають право не використовувати РРО

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що 9 лютого 2022 року набрали чинності зміни до Постанови Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 № 1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій та у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

12:52:29 09.02.2022

Облік товарних запасів – кому потрібно, а кому ні?

У Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що порядок ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб підприємців, у тому числі платників єдиного податку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2021 № 496.

12:58:37 08.02.2022

Як відкрити спеціальний рахунок в банку для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування?

Для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України (далі – спеціальні рахунки) до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

12:56:45 08.02.2022

Рівненщина: до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 491 мільйон гривень ПДФО

За січень   2022 року бізнес-спільнота Рівненщини сплатила до зведеного бюджету 491,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб. З них 104 млн гривень ПДФО перераховано до державного бюджету України, відповідно місцеві громади отримали 387,3 млн гривень.

10:03:40 08.02.2022