Податкова інформує

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.

10:36:11 13.05.2022

Запитували – відповідаємо: чи застосовується адміністративна відповідальність до платників ЄСВ – страхувальників за порушення законодавства по єдиному соціальному внеску у період дії воєнного стану в Україні?

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2464.

09:27:52 11.05.2022

Як громадяни можуть дізнатись про наявність податкового боргу

Головне управління ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків, у яких наявний податковий борг, на необхідності якнайшвидшого його погашення. Сьогодні, коли на території нашої країни йде війна, платники податків, як юридичні так і фізичні особи, повинні розуміти, що виконання обов’язку зі сплати податків забезпечить не лише підтримку фінансової стабільності держави, а й сприятиме посиленню її обороноздатності, а відтак – наблизить таку очікувану перемогу.

09:25:07 11.05.2022

Жителі Рівненщини самостійно задекларували понад 444 млн гривень доходів

Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Надія Друзюк, станом на 01.05 2022 року жителі краю  подали 1836 декларацій про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованого доходу склала близько 445 млн гривень. За поданими деклараціями узгоджено до сплати в бюджет майже 12,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та понад 1,6 млн грн військового збору.

09:24:52 11.05.2022

Інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій добровільній декларації, можна уточнити

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що відповідно до п.п. 6.3 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування відповідно до підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ. При цьому попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою. Після завершення періоду проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування платник податків має право подати уточнюючий розрахунок до раніше поданої Декларації виключно у випадках, передбачених підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ.

09:24:44 10.05.2022

Єдиний рахунок для сплати податків та зборів

В Головному  управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що за бажанням платник податків може використовувати єдиний рахунок для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС, заборгованості з інших платежів. Для цього необхідно подати повідомлення про використання єдиного рахунку в електронній формі через Електронний кабінет.

09:23:10 10.05.2022

Понад 6 мільйонів гривень плати за ліцензії надійшло до місцевих бюджетів Рівненщини

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за січень-квітень  2022 року за право  оптової, роздрібної торгівлі та зберігання  підакцизних товарів суб’єкти господарювання області сплатили  до місцевих бюджетів 6,1 млн гривень.

09:22:28 10.05.2022

Сервіс «InfoTAX»: податкова служба доступна онлайн 24/7

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що завдяки сервісу податкової служби  «InfoTAX» платники податків мають можливість дистанційно отримувати інформацію  про себе, яка є в розпорядженні органу ДПС: стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків, виникнення податкового боргу, інформацію СЕА ПДВ тощо.

09:44:57 06.05.2022

Фінансова підтримка Збройним силам України від Рівненщини – понад 173 мільйони гривень військового збору

За 4 місяці цього року платники податків Рівненської області сплатили до державного бюджету 173,6 млн грн військового збору. Надходження платежу перевищили сплату січня-квітня минулого року на 16,2 млн гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий.

09:43:51 06.05.2022