Як не стати жертвою торгівців людьми: ознаки злочину та його попередження

В умовах війни одним із найрозповсюдженіших злочинів є торгівля людьми. Відповідно до ст. 149 Кримінального кодексу України торгівля людьми є кримінально караним діянням. Чому важливо знати, що це таке і як попередити цей злочин розповідає #ЮрПорадник.

15:50:46 29.03.2023

Підлітковий вік.

Підлітковий вік — період стрімких змін та викликів, перехід із дитинства у доросле життя. Формально цей життєвий період триває з 10-19 років, коли дитина починає формуватися як особистість. Цей етап є непростим як для підлітків, так і батьків, оскільки зміни у житті дитини відбуваються на фізіологічному та ментальному рівнях. Дітям здається, що вони вже дорослі і хочуть відповідно поводитися. Батькам важко швидко адаптуватися до цих змін та прийняти думку, що їхня дитина так швидко змінюється. У цей час психологи радять проявляти розуміння та допомагати дітям пройти період дорослішання максимально комфортно.

15:42:21 23.01.2023