Костопільський район, Рівненська область

Голова громади - Пустовіт Олександр Михайлович

Біографічна довідка

Народився я у 1962 році в місті Звенигородка Черкаської області. Там же закінчив середню школу.

В 1985 році закінчив Дніпропетровський медичний інститут за спеціальністю «Лікувальна справа».

Трудову діяльність розпочав під час навчання в 1983 році на посаді палатної медсестри 18 міської лікарні міста Дніпропетровська. Після закінчення інституту був направлений в Костопільську ЦРЛ для проходження інтернатури.

З 1986 року працював в Деражненській районній лікарні – спочатку завідуючим терапевтичним відділенням, потім заступником головного лікаря, а з 1988 року на посаді головного лікаря закладу.

В грудні 2016 року обраний головою Деражненської сільської ОТГ.

Дружина – Пустовіт Оксана Олександрівна працює завідуючим терапевтичним відділенням в Деражненській райлікарні. Маю двох дорослих синів Михайла та Олександра.