Деражненське лісництво

Розпорядженням Рівненського обласного управління лісового господарства та лісозаготівлі № 3-2/21150 від 10 липня 1963 року було створено Деражненське лісництво. До цього часу лісові землі входили до складу Корчинського лісництва Костопільського лісгоспзагу.

На базі Деражненської, Бичальської та Постійненської дач і було сформоване Деражненське лісництво, яке ввійшло до складу Клеванського лісгоспзагу.

За 50 років свого існування керівний апарат лісництва очолювали: Чабанюк Василь Данилович (1963-1995 рр.), Довжаниця Микола Михайлович (1995-2007 рр.) та нинішній лісничий Прокопчук Микола Миколайович (з 2008 року). Бухгалтера лісництва – Веремчук Ольга Ігнатівна, Марушкевич Марія Савівна, Копаниця Анна Федорівна, Савтира Світлана Костянтинівна та Овдійчук Тетяна Олександрівна.

Працівники лісництва займалися не тільки збереженням та примноженням лісових багатств, а й переробкою деревини. Саме силами працівників був збудований та введений у дію в 1972 році цех переробки деревини, який займався виготовленням вішалок «плечиків», піддонів столярних виробів та предметів широкого вжитку.

На сьогоднішній день лісовий фонд лісництва займає площу 4471,1 га. Територія лісництва розділена на 2 майстерські дільниці та 9 лісових обходів.