Костопільський район, Рівненська область

Культура

"З Україною в серці"- під такою назвою на центральній площі селі Деражне та в селі Постійне відбулося свято присвячене Дню Незалежност.

Урочисті заходи до Дня Незалежності розпочалися з виконання Державного гімну України учасниками свята.

Понняття Батківщина-святе.Це як мати і батько,як хліб і вода.А якою бути Батьківщині - залежить від кожного з нас,зазначив голова ОТГ Пустовіт О.М.

У святковому концерті взяли участь дитячий ансамбль будинку культури, народно - аматорський гурт "Калина' , викладачі музичної школи,троїсті музики та сольні номери Терешкович Дарини.В яких звучали патріотичні та народні пісні.

Свято доповнила виставка робіт членів гуртка декоративно - ужиткового мистецтво "Веселка".