Культура

Для забезпечення культурних потреб населення громади функціонує мережа закладів культури, це:

• 2 будинки культури;
  • 4 клуби;
  • 4 публічно-шкільні бібліотеки;
  • дитяча музична школа.

У свою чергу в Деражненському будинку культури функціонує 6 гуртків (дитячий - художнього читання, 2 дитячі вокальні, вокальний жіночий, вокальний чоловічий, дитячий - вокально-інструментальний), любительське об'єднання - "Живограй" та народно-аматорський ансамбль української пісні "Калина".

У Дюксинському будинку культури 3 гуртки (театрального мистецтва, декоративно-ужиткового мистецтва, образотворчого мистецтва). БК в аварійному стані.

"Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини"

Каталог над яким працювали учасники проєкту "Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини" за підтримки УКФ. Нагадаємо усі учасники проєкту представили культурно-мистецькі надбання громади.

11:47:09 06.11.2020