Культура

Для забезпечення культурних потреб населення громади функціонує мережа закладів культури, це:

• 2 будинки культури;
  • 4 клуби;
  • 4 публічно-шкільні бібліотеки;
  • дитяча музична школа.

У свою чергу в Деражненському будинку культури функціонує 6 гуртків (дитячий - художнього читання, 2 дитячі вокальні, вокальний жіночий, вокальний чоловічий, дитячий - вокально-інструментальний), любительське об'єднання - "Живограй" та народно-аматорський ансамбль української пісні "Калина".

У Дюксинському будинку культури 3 гуртки (театрального мистецтва, декоративно-ужиткового мистецтва, образотворчого мистецтва). БК в аварійному стані.

У клубі с. Постійне діє 3 гуртки (художнього читання, дитячий вокальний, драматичний). У клубі с. Бичаль 2 гуртки (художнього читання та театральний).

Бібліотеки Деражненської територіальної громади працюють та налічують зареєстрованих 2215 користувачів та усього документів бібліотечного фонду 61453 примірників.

"Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини"

Каталог над яким працювали учасники проєкту "Креативні маршрути успіхів громадами Рівненщини" за підтримки УКФ. Нагадаємо усі учасники проєкту представили культурно-мистецькі надбання громади.

11:47:09 06.11.2020