ДЕРАЖНЕНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОСТОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

сільського голови

02 лютого 2018 року                                                                                 № 4/02-05

Про  проведення конкурсу

на заміщення вакантної посади

посадових осіб місцевого самоврядування

в апараті Деражненської сільської ради

Відповідно до ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України №169 від 15.02.2002 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» із змінами, наказу Головного управління державної служби України №164 від 08.07.2011 року «Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України №930/19668 від 28.07.2011 року, із змінами та рішення сесії Деражненської сільської ради №625 від 30 січня 2018 року «Про здійснення повноважень суб’єкта державної реєстрації  прав виконавчим органом сільської  ради та про внесення змін до структури та штатного розпису апарату сільської  ради», та з метою дотримання вимог чинного законодавства при прийнятті на службу в органи місцевого самоврядування:

1. Затвердити:
    1. Склад конкурсної комісії сільської ради для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Деражненській сільській раді (додаток 1).
    2. Порядок проведення іспиту на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Деражненській сільській раді (додаток 2).
    3. Перелік питань на перевірку знання Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень (додаток 3).
  2. Оголосити конкурс на заміщення вакантної посади:
  • державного  реєстратора
  1. Затвердити вимоги до кандидатів на заміщення вакантних посад

(додаток 4.)

1. Повідомлення про оголошення конкурсу подати для опублікування в Костопільській районній газеті «Новини Костопільщини» Костопільської районної ради (додаток 5).
  2. Конкурсній комісії забезпечити прийом кадрових документів від претендентів на заміщення вакантних посад, вказаних в п.2 цього розпорядження, протягом 30 календарних днів з дня публікації в засобах масової інформації повідомлення про оголошення конкурсу.
  3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                    О. Пустовіт

Документ в цілому