Склад міжшкільної методичної ради

Профорук Лілія Миколаївна   голова міжшкільної методичної ради, керівник ММО вчителів природничого циклу.

Ковальчук Лариса Федорівна – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО вчителів гуманітарного циклу.

Галас Тетяна Миколаївна – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО виховників.

Ланюш Людмила Володимирівна – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО вчителів суспільного циклу.

Бас Вадим Петрович – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО фізкультурно-оздоровчого циклу.

Довжаниця Ольга Борисівна – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО вчителів фізико-математичного циклу.

Романюк Ганна Володимирівна – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО вчителів початкових класів.

Столярчук Олена Леонідівна – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО практичних психологів  закладів освіти.

Глущик Мирослава Євстафіївна – член міжшкільної методичної ради, керівник  ММО вчителів іноземної мови.

Терешкович Оксана Федорівна – член міжшкільної методичної ради, керівник ММО дошкільників.

Бондаренко Людмила Анатоліївна – член міжшкільної методичної ради.

Дубровик Алла Андріївна – член міжшкільної методичної ради.

Дубінчук Ольга Володимирівна – член міжшкільної методичної ради.