Склад міжшкільної методичної ради відділу освіти, культури, молоді і спорту Деражненської сільської ради

Склад

міжшкільної методичної ради

відділу освіти, культури, молоді та спорту

Деражненської сільської ради

1.Профорук Лілія Миколаївна (вчитель Дюксинського ліцею імені Н.А.Хасевича) –голова міжшкільної методичної ради,  керівник міжшкільної методичної служби.

2. Романюк Ганна Володимирівна (вчитель Дюксинського ліцею  імені Н.А.Хасевича) – керівник ММО учителів початкових класів і ГПД, член міжшкільної методичної ради.

3.  Денисюк Олена Іванівна (вчитель Дюксинського ліцею  імені Н.А.Хасевича) – керівник ММО учителів гуманітарних предметів, член міжшкільної методичної ради.

4. Демчук Наталія Вікторівна(вчитель Постійненського ліцею) – керівник ММО учителів фізкультурно- патріотичних предметів, член міжшкільної методичної ради.

5. Ярмольчук Юрій Дмитрович ( вчитель Дюксинського ліцею імені Н.А.Хасевича - керівник ММО учителів фізико-математичних предметів, член міжшкільної методичної ради.

6. Мисюк Ірина Костянтинівна  (заступник директора з виховної роботи Постійненського ліцею) – керівник ММО виховників, член міжшкільної методичної ради.

7. Столярчук Олена Леонідівна (психолог  Дюксинського ліцею  імені Н.А.Хасевича) – керівник ММО практичних психологів,  член міжшкільної методичної ради.

8. Щучик Ніна Миколаївна (вчитель Дюксинського ліцею  імені Н.А.Хасевича ) – керівник ММО «Інклюзивна та індивідуальна освіта», член міжшкільної методичної ради.

9. Орловська Наталія Адамівна (вчитель ОЗ «Деражненський ліцей») – керівник ММО природничих  предметів, член міжшкільної методичної ради.

10. Терешкович Оксана Федорівна (вихователь Деражненського ЗДО «Пролісок») - керівник ММО вихователів закладів дошкільної освіти, член міжшкільної методичної ради.

11. Кривчук Інна Леонідівна (вчитель Дюксинського ліцею  імені Н.А.Хасевича) керівник ММО учителів мистецько-технологічних предметів, член міжшкільної методичної ради.

12. Макарець Інна Миколаївна(директор Дюксинського ліцею імені Н.А.Хасевича) керівник ММО учителів іноземної мови,член міжшкільної методичної ради.

13. Ланюш Людмила Володимирівна (заступник директора ОЗ “Деражненський ліцей”) — керівник ММО учителів суспільних предметів, член міжшкільної методичної ради.

14. Галас Тетяна Миколаївна (директор ОЗ “Деражненський ліцей”)- член міжшкільної методичної ради.

15. Чудовець Валентина Степанівна  (заступник директора Дюксинський ліцей імені Н.А.Хасевича) – член міжшкільної методичної ради.

16. Мельничук Марина Романівна (заступник директора Дюксинський ліцей імені Н.А.Хасевича) – член міжшкільної методичної ради.

17. Дубровик Алла Андріївна ( заступник директора Постійненського ліцею)– член міжшкільної методичної ради.

18.  Шевцова Марія Михайлівна ( провідний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Деражненської сільської ради) – член міжшкільної методичної ради.

19. Шульгач Тетяна Михайлівна ( заступник директора Постійненського ліцею) - член міжшкільної методичної ради.