Головна сторінка

Ми раді вітати Вас на офіційній сторінці відділу освіти, культури, молоді та спорту Деражненської сільської ради Рівненського району Рівненської області

Вітання наших призерів та чемпіонів!!!

29 червня наші СОКОЛЯТА захищали честь Деражненської громади, ДЮСШ Спартак і клубу на чемпіонаті області з вільної боротьби, який був присвячений 7-й річниці Національної поліції!!! Із 5 наших спортсменів всі стали переможцями або призерами!!!

09:26:11 30.06.2022

Наказ МОН: деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні

Сьогодні, 28 березня 2022 року, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ №274 «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану в Україні» bit.ly/3uEhBC9.

20:08:53 28.03.2022

Про організацію освітнього процесу у закладах освіти

Після завершення канікул - організувати роботу у ЗЗСО з використанням  дистанційної форми навчання із 14 березня 2022року. Буде забезпечено можливість долучення до освітнього процесу учнів із числа тимчасово внутрішньо-переміщених осіб.

11:53:49 11.03.2022

СЕРГІЙ ШКАРЛЕТ ПОВІДОМИВ ЩОДО ДПА ТА ЗНО У 2022 РОЦІ

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет повідомив, що об’єднавши зусилля з Комітетом з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України, освітянською та батьківською спільнотами виходимо з пропозицією про одноразову зміну алгоритмів щодо державної підсумкової атестації для учнів 11 класу та вступу до закладів вищої освіти України у 2022 році.

18:06:58 08.03.2022

Зустріч із навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД

14 квітня відбулась зустріч щодо діяльності опорних освітніх закладів  із завідувачем навчально-консультаційного пункту з м.Костопіль навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД у Рівненській області.

16:32:13 14.04.2021