Будинок культури

Село Деражне було знищено в 1943 році, двічі горіло. І на даний час на території cела є три будівлі, що пережили воєнні лихоліття. Одна з них – це теперішнє приміщення Будинку культури (бувший костел – пам’ятка архітектури 17 ст.).

Робота БК ведеться на високому культурно-просвітницькому рівні, яку протягом багатьох років очолювали висококваліфіковані спеціалісти, а саме:

• Буняк Ф.Г.
  • Прохор В.А.
  • Ворощук Р.І.
  • Фінчук Л.А.

При БК культури існує аматорський гурт «Калина», який створила Фінчук Любов Анатоліївна у 1988 році.

Діють такі гуртки:

• вокальні;
  • драматичний;
  • ожнього читання.худ

Молодь села проводить свій вільний час на вечорах відпочинку за грою в більярд, теніс та шахи. Неодноразово проводяться турніри з даних видів спорту. Змістовно проходять масові заходи при підтримці організацій та підприємств села. Учасники наших гуртків беруть участь у районних та обласних конкурсах, займаючи там призові місця. Вся робота БК ведеться відповідно до плану КДК, де яскраво виражена співпраця між культурно-освітніми закладами сільської ради.