Публічні закупівлі

Розділ «Публічні закупівлі» на нашому сайті створений з метою забезпечення відкритості та прозорості проведення відділом освіти, культури, молоді та спорту Деражненської ТГ закупівель товарів (робіт, послуг).

Механізм закупівель регулюється Законом України "Про публічні закупівлі". Відповідно до ст. 4 інформацію про закупівлю замовник безоплатно оприлюднює на веб-порталі Уповноваженого органу.

Веб-порталом Уповноваженого органу у сфері закупівель визначено офіційний загальнодержавний веб-портал «ProZorro» за адресою в мережі Інтернет www.prozorro.gov.ua.

Доступ користувачів до інформації, розміщеної на веб-порталі Уповноваженого органу є безоплатним та вільним.