Прийміть вітання!!!

8 березня світ знову відзначатиме Міжнародний жіночий день. Дякуємо за цей ранок і день нашим Захисникам! Нехай береже Вас Господь!

14:40 08.03.2023

Місцеві волонтери ваідправили черговий гуманітарний вантаж

Сьогодні через волонтерів Костопільського центру "Воля" передали чергову допомогу для наших захисників :продукти харчування, теплі речі, шкарпетки, окопні свічки, солодощі, листівки від дітей. До акції активно долучилася громада села, церкви, працівники та учні Дюксинського ліцею ім. Н. Хасевича, працівники дитячого садочка. Дякуємо усім! Ми вистоїмо та переможемо! Слава Україні!

22:45 07.03.2023

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Деражненської громади!

У зв'язку з проведенням звірки по земельному податку, орендній платі, податку на нерухоме майно відмінному від земельної ділянки Деражненська сільська рада наголошує на необхідності сплати зазначених вище податків за 2022 рік з метою уникнення заборгованості, нарахування штрафних санкцій та своєчасного надходження платежів до сільського бюджету.

20:56 07.03.2023

Мікро гранти для бізнесу

В Україні з 1 липня 2022 року діяла урядова програма підтримки розвитку малого підприємництва відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №738 від 21.06.2022р. Держава започаткувала для українців систему мікрогрантів, яка спрямована на допомогу у відкритті власного справи, розвитку діючого бізнесу.

21:22 02.03.2023