Деражненська громада получилася до посадки лісу

Сьогодні ми спільно,єдино, разом приймали участь,а саме, активну участь, в акції "Посади дерево!" Разом з тим, відроти збережи і примнож нашу екологію красою - садіння молодих саджанців сосонок, ялин, модрин,які ми насаджували у лісі,на території Деражненського лісництва, Клеванського господарства. Зміцни майбутнє держави. Не здамося. Не скоримось. Підтримаймо наших захисників! Здобудемо ПЕРЕМОГУ! Бо спільна праця дасть свій результат!.....

10:12 24.03.2023

Слова вдячності від імені усієї громади

Від імені громади дякуємо для Галина Вовчко ТМ "Гаяр" за придбання автомобіля для потреб ЗСУ, а саме підрозділу, де проходить службу голова Деражненської сільської ради Олександр Лукашець.

10:18 23.03.2023

Відкриті змагання із спортивного орієнтування в с.Деражне

Сьогодні поблизу с.Деражне відбулися відкриті змагання зі спортивного орієнтування «Стежками Забари 2023». У змаганнях брали участь вихованці гуртків КЗ «РОЦНПВТК», КЗ «ЦДЮТ», за сумісництвом учні ОЗ "Жобринського ліцею", ОЗ "Деражненського ліцею" та Дюксинського ліцею ім. Н. А. Хасевича. Найактивніші отримали грамоти. А найголовніше, що дітям вдалося змістовно та весело провести свій час (судячи з фото) і отримати безцінний досвід - вміння орієнтуватися на місцевості. Наші вихованці добре знайомі з цим видом спорту, а деякі навіть неодноразово доводили свою майстерність в ньому.

09:59 20.03.2023