Проєкт "Поліцейський громади" в Деражненській громаді бути

Наша громада продовжує покращувати рівень безпекового середовища, підвищувати якість надання поліцейських послуг та довіру населення до поліції. Сьогодні відбулося підписання меморандуму про співпрацю та партнерство ГУНП з головами Рівненської, Головинської, Деражненської, Соснівської, Малинської, Гощанської, Бугринської, Бабинської та Великомежиріцької територіальних громад у Рівненському районі.

13:48 27.05.2023

В Постійному відбулися змагання на базі Постійненського ліцею

Сьогодні 25.05.2023року в рамках популяризації та заохочення населення до спорту, на базі Постійненського ліцею було проведено, представниками відділення національного олімпійського комітету України у Рівненській області від комунального закладу "Рівненський обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Рівненської обласної ради, спортивний захід, "Олімпійський день", з учнями Постійненського ліцею.

13:52 25.05.2023

Нацполіція ліквідувала масштабну шахрайську схему: її учасники привласнили гроші з рахунків понад 10 тисяч громадян

Для припинення розгалуженої злочинної мережі та проведення слідчих дій у 20-ти регіонах держави проведено спецоперацію, у якій брали участь понад 500 співробітників Національної поліції. У результаті викрили 56 зловмисників: вони розсилали фішингові посилання для отримання даних про банківські картки громадян. У такий спосіб фігуранти отримали доступ до рахунків, із яких привласнили близько 15 мільйонів гривень.

11:11 19.05.2023

Термінова потреба у працівниках

Станом на 18 травня 2023 року Костопільське управління Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості: тел. (03657)21358

09:19 18.05.2023

Увага проводиться обробка орендованих земель

ПОСП ім.І.Франка повідомлення повідомляє про проведення обробку посівів (пар) на орендованих земельних ділянках за населених пунктів Деражне та Бичаль в період 9-12.05.2023 р. сертифікованими препаратами БАКЛЕР ФОРТЕ. Можливі зміни в зв"язку із поіршенням погодних умов. Відповідальна особа від підприємства КАЛИТА Роман 050-770-79-01

09:53 08.05.2023

Зустріч з представниками управління праці

Провели зустріч з спеціалістами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці. Спільно обговорили діяльність та план дій.

16:51 03.05.2023