Зустріч з представниками управління праці

Провели зустріч з спеціалістами Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці. Спільно обговорили діяльність та план дій.

16:51 03.05.2023

До уваги орендарів водних об’єктів! Дотримуйтесь вимог законодавства щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування!

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування» від 29.10.2020 № 233-IX, Деражненська сільська рада інформує орендарів водних об’єктів, розташованих на території громади, про встановлені законодавством вимоги щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів для загального водокористування.

12:49 02.05.2023

Технічні роботи на сайті

У зв'язку з проведенням технічних робіт можливі незначні перебої у роботi сайту. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

10:17 27.04.2023

Заплановано проведення 24-ї чергової сесії Деражненської сільської ради

Відповідно до розпорядження в.о. голови Деражненської сільської ради скликається чергова сесія Деражненської сільської ради 10 травня 2023 р. о 10.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі сільської ради з наступним порядком денним:

14:31 20.04.2023

Великоднє Деревце Перемоги в Постійному

Працівниками та учнями Постійненського ліцею в центрі села встановлено Великодню композицію "Деревце перемоги, виготовлену своїми руками. Долучились до виготовлення цієї виставки працівники бібліотеки ( Василишина Н. В.) та будинку культури ( Шевчук М. А.). Щиро віримо у швидку перемогу наших захисників. Слава Богу! Слава ЗСУ! Слава Україні!

13:26 14.04.2023

Завершення опалювального сезону 2022-2023 р.

У зв"язку із сталим підвищенням середньодобової температури повітря, яка забезпечує підтримання допустимих температурних режимів усередині приміщення та з метою економії енергетичних ресурсів, на підставі статей 32, 42 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 9,12 Закону України «Про теплопостачання», п.5 «Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води та водовідведення» затверджених Постановою Кабінету України від 21.07.2005 р. №630 рекомендуємо закінчити опалювальний сезон 2022-2023 р. підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності з 15 квітня 2023 року,  в дитячих, лікувальних, навчальних закладах за умови встановлення  температури зовнішнього повітря упродовж трьох діб не нижче ніж+8 (°С) згідно з державними будівельними нормами і правилами, державними стандартами України, нормами санітарного законодавства.

10:07 14.04.2023

Благоустрій в Бичалі

Спільними зусиллями працівники Бичальської школи та небайдужі жителі села облаштували зупинку. Працювали і дорослі, і діти, бо хочуть бачити своє село чистим і мальовничим, бо весна приносить розквіт навкруг, а значить, ми щиро віримо, принесе і омріяну Перемогу!

16:37 12.04.2023

Благоустрій поблизу адмінприміщення сільської ради

Роботи по благоустрою громади тривають. Працівники сільської ради упорядковують свою територію. Безмежно радіємо, що нам українцям властиво навести лад скрізь. Хоч і нелегко буває, бо серце стискається від жорстокої війни, але ми твердо віримо нашим Захисникам, молимося за них, і тут в тилу наближаємо переможний час…,

13:15 12.04.2023