До уваги жителів Деражненської громади

Щодо отримання роботодавцями фінансування для надання матеріального забезпечення застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та окремих виплат потерпілим на виробництві

09:41 30.12.2022

У Деражненській ТГ   дітям-переселенцям видаватимуть зимовий одяг від дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй ЮНІСЕФ

У Деражненській ТГ дітям-переселенцям видаватимуть зимовий одяг від дитячого фонду Організації Об'єднаних Націй ЮНІСЕФ

Родини із дітьми з числа внутрішньо переміщених осіб, які мешкають на території Деражненської громади, мають можливість отримувати дитячий теплий одяг. 15 грудня громада отримала 8 зимових комплектів на дітей віком від 2 до 9 років. У комплектах є зимові куртки, светри, штани, термобілизна, шкарпетки, черевики, шапки, шарфи та рукавиці.  Сам проєкт щодо забезпечення одягом дітей із родин переселенців реалізується Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ.

16:21 16.12.2022

Проходить чергова допомога для Херсонщини

Окрім продуктової допомоги та допомоги будівельними матеріалами проводиться не менш важлива допомога нашим землякам, які проживають на території, що звільнена з під окупації.  За ініціативи Церкви Християн Віри Євангельської в особі пастора Степанчука Михайла разом з депутатами громади та небайдужими жителями, провели порізку та рубання дров паливних для опалення в цей нелегкий час. Сьогодні погрузили понад 20 м3 дров паливних на великовантажну машину. Дрова будуть направлені на Херсон та ближні громади.   Дякуємо усім причетним!!!

15:57 16.12.2022