Запрошуємо на благодійний захід

Повідомляємо що благодійний захід до Дня батька, переноситься на 17.00год., так само в неділю 18.06.2023року. Отож, запрошуємо усіх бажаючих на благодійний концерт та ярмарку на підтримку ЗСУ, приурочений до Дня батька під назвою «Надійне батьківське плече»

12:41 16.06.2023

Конгресові слухання щодо викликів та можливостей ефективного здійснення окремих повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану органами місцевого самоврядування

6 червня 2023 р., відділ "Центр надання адміністративних послуг" Деражненської сільської ради взяв онлайн участь в Конгресових слуханнях щодо викликів та можливостей ефективного здійснення окремих повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) органами місцевого самоврядування.

16:51 06.06.2023

Увага!!! Важлива інформація

Просимо власників веб-камер на території України припинити онлайн-трансляцію будівель, місцевостей, доріг, комунальних, торгівельних, промислових об’єктів тощо, які можуть використовуватися ворогом для коригування ракетних ударів. Про виявлені онлайн-трансляції повідомляйте до офіційного Telegram-бота Служби безпеки України за посиланням: https://t.me/stop_russian_war_bot. Разом переможемо! Слава Україні!

13:19 31.05.2023

Головне управління ДСНС у Рівненській області інформує

Бережіть довкілля! Не випалюйте суху рослинність Рятувальники складають адмінпротоколи на паліїв сухої рослинності. Нині працюють спеціальні рейдові групи, робота яких спрямована на притягнення винних за спалення сухої рослинності до відповідальності згідно із законом.

13:23 30.05.2023

Відбулися змагання зі спортивного орієнтування "ДЕРАЖНЕ-ПАРК МІКЛЕРА-2023"

Відкриті змагання зі спортивного орієнтування "ДЕРАЖНЕ-ПАРК МІКЛЕРА-2023" взяли свій старт і успішно пройшли. Емоції зашкалювали, бадьорий настрій учасників піднімав настрій і вболівальникам.

13:24 29.05.2023