Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» з нагоди відзначення 25 листопада - Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня - Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня - Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня - річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня - Міжнародного дня прав людини.

09:54 29.11.2022

В Деражненській громаді відкрили Пункти Незламності

Через ракетні обстріли російської армії, в Україні відбуваються масові відключення електроенергії. Українці на кілька годин, а то й діб залишаються без світла, води, тепла та зв’язку. Для того, щоб зарадити ситуації, у кожній області працюють так звані пункти незламності (з картою розташування пунктів можна ознайомитися на спеціальному сайті, список постійно оновлюється).

17:21 23.11.2022

Шановні користувачі та власники земельних ділянок

Сьогодні складний час для нашої країни та рідного міста. Війна робить виклик по всіх напрямках, не шкодуючи нікого і нічого. Розуміючи всі складнощі, задля перемоги над ворогом, ми як ніколи повинні бути згуртованими та відповідальними. За умови воєнного стану ми повинні сформувати резерви для фінансування освітніх та медичних закладів, продовжувати виконувати соціальні програми та забезпечувати життєдіяльність міста. Саме тому зараз вкрай необхідно вживати заходів для своєчасного наповнення місцевого бюджету.

16:36 24.10.2022