Важлива інформація!!!

До відома жителів Деражненської громади., до виконавчого комітету Деражненської сільскої ради надійшло повідомлення, що представниками ТОВ "АКРІС АГРО  ГРУП" на орендованих земляг поблизу с.Ганнівка та с.Постійне буде проводитися внесення трихогами на посівах кукурудзи. Термін внесення 19-21 липня 2022 р.

14:37 18.07.2022

До уваги жителів Деражненської громади!!!

В період з 17.07.2022 р. по 27.07.2022 р. агропідприємством ПОСП ім.Франка буде проводитися обробка посіві сонячнику із застосуванням хімічних засобів захисту рослин. Про точну дату внесення буде повідомлено додатково. Відповідальна особа Калита РОМАН - контантний номер 097-776-88-78

13:49 16.07.2022

Чергове засідання сесії Деражненської сільської ради!!!

Відповідно до розпорядження в.о. сільского голови Деражненської сільської ради від 09.06.2022 р. №36 визначено провести 29 червня 2022 року сімнадцяту чергову сесію Деражненської сільської ради восьмого скликання о 10.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі сільської ради з наступним порядком денним:

14:01 10.06.2022

Опитування стану та потреб українського бізнесу

«Офіс с розвитку підприємництва та експорту»  спільно з ГС «Центр розвитку інновацій», національним проектом з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес та партнерами, які долучаються, розпочали Ініціативу для сприяння відновленню та адаптації економіки територіальних громад/регіонів, місцевих бюджетів, підтримки підприємців, розвитку експорту (https://business.diia.gov.ua/economic- recovery).

14:08 01.06.2022

З 1 червня дорожчає вивіз сміття

Вивіз сміття з 1 червня буде здійснюватись ПЕРШИЙ та ТРЕТІЙ понеділок кожного місяця. При цьому, вартість послуги з червня місяця буде збільшено з 15 до 25 грн. Саме такий тариф встановили у розрахунку на одного мешканця.

14:00 31.05.2022