Дата: від до Скинути

В Деражненській громаді посадили алею соняшників від Фонду Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation!!!

Деражненська об'єднана територіальна громада разом з ОЗ Деражненський ліцей приєдналися до щорічного Марафону відповідальності від Фонд Родини Богдана Гаврилишина / Bohdan Hawrylyshyn Family Foundation.

16:18 16.06.2021

Компанія ТОВ"Акріс Агро груп"повідомляє про проведення внесення препаратів ЗЗР по посівах соняшника на орендованих землях навколо сіл Постійне та Ганнівка. Вид преперату: Євролайтінг (імазамокс, імазапір). Препарати на основі імазамоксу відносяться до 3 класу небезпеки для людини і 3 класу небезпеки для бджіл. Терміни внесення 30-31.05 2021 р.

09:54 28.05.2021

Що робити, якщо пропустили строки для прийняття спадщини

Законодавством України для прийняття спадщини встановлено строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. Що ж робити, якщо спадкоємець протягом цього часу не подав заяву про прийняття спадщини?

10:03 17.05.2021