УВАГА!!! ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

За повідомленням Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 05 липня, на території області протягом доби очікуються грози, місцями шквали 15-20 м/с, вдень місцями град. Вночі та вранці туман 200-500м. (I рівень небезпечності, жовтий).

16:03 05.07.2021

Порядок встановлення факту належності особі правовстановлюючого документа

Досить частими є випадки, коли при оформленні будь-яких документів виявляються помилки у правовстановлюючих документах. Зокрема прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження, особи, що зазначені в документі, не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті. Причинами, наприклад, можуть бути технічні помилки органу, що видав документ, або неправильний переклад з російської мови.

16:55 16.06.2021

Порядок виїзду дитини за кордон

Конституцією України гарантується кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України. Проте існують певні особливості щодо виїзду за кордон дітей.

16:39 16.06.2021