Привітання з Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг.

6 вересня відзначаємо професійне свято – День адміністратора центру надання адміністративних послуг.
З цієї нагоди щиро вітаємо чудовий колектив адміністраторів Центру надання адміністративних послуг Деражненської сільської ради!
Ваша робота – це значно більше, ніж оформлення документів. Це справжнє мистецтво спілкування, створення атмосфери доброзичливості та довіри. Ви першими зустрічаєте наших мешканців з їхніми питаннями, турботами та надіями. Саме завдяки вашій професійності, чуйності та відповідальності люди отримують не лише послуги, а й підтримку та розуміння.

Окрема подяка начальнику відділу «ЦНАП» Деражненської сільської ради – Швець Людмилі Володимирівні. Дякуємо Вам за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток сфери надання адміністративних послуг у нашій громаді.
Також вітаємо колектив відділу «ЦНАП» Деражненської сільської ради з 5-річчям діяльності! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено відповідати найвищим стандартам у роботі та постійно вдосконалюватися.

Хай у вашому житті буде багато добра, злагоди, щастя й міцного здоров’я. Нехай кожен день дарує нові можливості для творчої наснаги та професійного зростання. А головне – нехай у нашій країні запанує мир!
З повагою,
сільський голова
Олександр ЛУКАШЕЦЬ




