Деражненська громада долучилася до обласного заходу з соціальної адаптації ветеранів війни та членів їхніх сімей

Дата: 21.10.2024 09:24

«Рівненська єдність»: Деражненська громада взяла участь у заході соціальної адаптації ветеранів, який відбувся у м.Рівне.

Проєкт зібрав державні, комунальні установи, громадські організації та бізнес, які презентували у Рівному свої послуги ветеранам та їхнім родинам. Головна мета заходу — підтримка захисників у соціальній адаптації, реабілітації та інтеграції у цивільне життя.

Основна частина заходу "Рівненська єдність" пройшла в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка, де представники установ соціальної сфери представили свої послуги. Присутні мали можливість ознайомитися з широким спектром підтримки, яку надають різні заклади ветеранам та їхнім родинам.

Також під час заходу начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль разом із представником Мінветеранів Юлією Кірілловою нагородили ветеранів Рівненщини, які успішно виступили на міжнародних змаганнях у Мадриді. Серед них і наш земляк - ветеран Ігор Таргонський. Вітаємо із перемогою!