Привітання із Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 06:00

Шановні жителі та гості нашої громади!

Сьогодні велике державне свято – День Конституції України. Цей документ увібрав в себе віковий законотворчий досвід українців і волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал Нації. Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. Її прийняття назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі.

Сьогодні ми живемо в надзвичайно складний час - коли незалежно від нашого бажання, кожен день життя стає історією. Саме сьогодні народжується українська нація, у прояві величної мужності, сили духу, патріотизму.

Тепер головне для всього народу – ПЕРЕМОГА над московською ордою. Вірю, що наш народ вистоїть і переможе.

Переконаний, що спільними зусиллями ми побудуємо суспільство, в якому на першому місці буде Людина, її права і свобода, де пануватиме закон, гуманізм, демократія, справедливість і рівність.

Конституція України – це не просто Закон, це кожен із нас… Нехай Україна стане могутньою та дійсно українською у кожному звільненому куточку! Щира подяка військовим і всім, хто допомагає в тилу. Віримо у нашу Незалежну Українські державу!

Перемоги усім нам! Слава Україні!

З повагою,
сільський голова