МИ ПАМ'ЯТАЄМО....

Дата: 25.06.2024 10:11

МИ ПАМ’ЯТАЄМО! 🕯

Сьогодні минає один рік з дня загибелі захисника України, воїна нашої громади – Андрія БАЛАУШКА. Рік тому до нашої громади надійшла сумна та трагічна звістка - захищаючи рідну землю, 25 червня 2023 року, під час артилерійського обстрілу в районі північної околиці населеного пункту Роботине Запорізької області загинув житель с.Деражне, молодший сержант БАЛАУШКО Андрій Григорович, 28.10.1969 року народження.

У річницю загибелі нашого оборонця вшануймо пам’ять Героя молитвою. Схилімо голови в пошані перед тим, хто віддав своє життя за нас….

Вічна пам’ять захиснику! Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!