Співпраця із Костопільським управлінням Рівненської філії Рівненського ОЦЗ

Дата: 20.06.2024 14:41

Відбулася зустріч сільського голови Деражненської громади Олександра Лукашця, начальника відділу з питань ветеранської політики Деражненської сільської ради Анастасії Піддубної із начальником Костопільського управління Богданом Орловим.  Обговорили вектори співпраці по наданню послуг УБД, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх родин.
        Серед пріоритетних - професійна перепідготовка за ваучером, а також за експериментальним проєктом служби зайнятості щодо підготовки та перепідготовки УБД, осіб з інвалідністю внаслідок війни; сприяння та підтримка у започаткуванні власного бізнесу УБД та членами їхніх сімей через отримання мікрогрантів (до 1 млн.грн.) відповідно до урядової програми «Власна справа»; проведення суспільно корисних робіт у період воєнного стану із надання допомоги та підтримки сім’ям військовослужбовців.

Адже якісна реалізація ветеранської політики залежить від  взаємодії між всіма організаціями та установами.