Аудіоролики для підтримки ветеранів та членів їхніх сімей «Юридичні консультації» та «Гаряча лінія кризової підтримки»

Дата: 12.06.2024 09:34

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України активно займається питаннями підтримки ветеранів та членів їхніх сімей. Ми розуміємо важливість забезпечення доступу до важливої інформації та підтримки, особливо у сфері юридичного захисту та кризової підтримки.

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів України розробив два аудіоролики: «Юридичні консультації» – тривалість 23 секунди;«Гаряча лінія кризової підтримки» – тривалість 25 секунд.

Ці ролики створені для інформування та підтримки наших ветеранів, відповідають вимогам українського законодавства до соціальної реклами і мають на меті донести важливу інформацію до ветеранів та їхніх сімей.

Посилання нааудіоролики:  https://drive.google.com/drive/folders/1FRhEIVDTJZbPV3RcI95MaxNJlxCWbW5E