9 червня у селі Бичаль відбувся благодійний ярмарок
Дата: 09.06.2024 14:16
Кількість переглядів: 30
Сьогодні в селі Бичаль відбувся благодійний ярмарок, основною метою якого був збір коштів на підтримку військовослужбовців – односельчан ЗСУ. Зібрано 52 046грн.
Доброчинна подія об’єднала всіх свідомих та небайдужих жителів нашого села і не тільки. На ярмарку можна було придбати солодощі, м `ясні вироби, козацький куліш та юшку, квас, лимонад, солодку вату, вироби ручної роботи.
Відвідувачів було багато, кожен міг вибрати щось на свій смак.
То ж ВСІМ, хто продавав, купував, готував, донатив ДЯКУЄМО за розуміння, доброту ваших сердець, чуйність, своєчасну і таку необхідну підтримку наших Захисників , адже завдяки їм ми маємо безпеку!
ПЕРЕМОГУ наближаємо РАЗОМ!
Усім миру і благополуччя!
Дякуємо незламним героям ! Разом до Перемоги!