4 червня - День вшанування пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Дата: 04.06.2024 10:35

4 червня в Україні — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Цей день запроваджений для ушанування пам’яті дітей, що загинули внаслідок російсько-української війни з 2014 року.

Знищується основна цінність – наше майбутнє! Вічна пам’ять маленьким українцям, чиї життя обірвала безжальна рука московського загарбника, та співчуття батькам, які втратили своїх дітей. Для України цей день є ще однією можливістю привернути увагу українського суспільства до злочинів тих, хто вбиває українських дітей.

Наша громада долучилась до щорічної акції «Голоси дітей», розмістивши на дереві дзвіночки, які символізують голоси дітей, чиї життя забрала війна.

Схилімо низько голови в скорботі та пам’яті сотень маленьких ангелочків, які тепер тримають небо над Україною...

Віримо, що незабаром кожна дитина, разом з усією Україною, святкуватиме перемогу. Діти – майбутнє вільної України. Діти мають жити, вивчати цей світ і зростати щасливими!

🕯️🙏Світла пам’ять та вічний спокій!