Запрошуємо ветеранів Деражненської ТГ до створення ГО

Дата: 21.05.2024 14:25

Відновлення України неможливе без участі громадських об’єднань та жителів громад, які прагнуть долучитися до цього процесу.

В метою підтримки ветеранів, їх соціалізації у цивільному житті, відстоювання власних прав та інтересів – важлива безпосередня участь та думка самих ветеранів. На сьогодні значна кількість національних та міжнародних організацій готові підтримувати саме ветеранські ініціативи.

Закликаємо ветеранів, ветеранок та їх родини – жителів Деражненської громади, усіх бажаючих стати потужними учасниками ветеранської політики!

Більше інформації про те, як створити громадське об’єднання, можна знайти за посиланням http://dovidnyk.org.ua/index.php?option=com_content... або отримати консультацію у відділі з питань ветеранської політики Деражненської сільської ради: с.Деражне, вул..Шевченка 49А, контактна особа – Піддубна А.Г. (тел.0984621732)