Минає 2 роки із дня загибелі ГЕРОЯ нашої громади - МИХАЙЛА МАНЬКОВСЬКОГО

Дата: 20.05.2024 10:40

Сьогодні минає 2 роки  з дня загибелі Героя нашої громади – Михайла Маньковського.

Михайло народився 22 листопада 1980 року в с. Суськ. Навчався в Оржівській загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення хлопця призвали до військової служби. Повернувшись зі служби, працював у місцевій  в/ч А-4559. Довгий час працював в ТЗОВ Сокіл столярем. 28.02.2022 року знову пішов захищати Україну. Він був справжнім патріотом і, захищаючи Батьківщину від російських загарбників,  віддав найдорожче - своє життя…. 20 травня 2022 року у боях за Батьківщину загинув Маньковський Михайло.

Указом Президента України від 18 липня 2023 року № 436 Маньковського Михайла Анатолійовича (посмертно) нагороджено медаллю «ЗАХИСНИКУ ВІТЧИЗНИ».

Вшанування пам'яті загиблого військового - це наш обов'язок. Ми будемо пам’ятати його подвиг завжди.

Низький уклін!

Світла і вічна пам’ять Герою!