ТОВ "УКРАЇНСЬКІ ЛІСОПИЛЬНІ" запрошує на роботу жінок та чоловіків за професіями:

Дата: 20.05.2024 10:37

Фото без опису Запрошуємо на роботу жінок та чоловіків за професіями:

• оператор на автоматичних та напівавтоматичних лініях у деревообробленні-15 осіб (робота на  лінії  з виробництва пиломатеріалів, порізка деревини)

• підсобний робітник-15 осіб (підсобні роботи на  лінії  з виробництва пиломатеріалів та навчання на операторів автоматичних та напівавтоматичних лініях у деревообробленні)

Претенденти проходять навчання на виробництві. Заробітна плата на період навчання від 10 до 12 тисяч гривень чистими на руки. Далі розмір зарплати буде збільшено в залежності від кваліфікації.

Режим роботи: змінний (3 зміни).

Для немісцевих можливий довіз до роботи автобусом підприємства, або відшкодування витрат на проїзд до місця роботи.

Для отримання додаткової інформації з питань працевлаштування звертатись у відділ кадрів підприємства за адресою: м.Костопіль, вул.Степанська, 3, або телефонувати до особи, що відповідає за підбір персоналу:

Катерина Євгеніївна, тел. 0988546781.