День Європи

Дата: 09.05.2024 09:48

Другий рік поспіль Україна спільно з державами усього Європейського Союзу відзначає День Європи 9 травня.

Україну та Європу єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода.

Вже третій рік ми живемо в умовах війни. У сьогоднішніх реаліях, український народ героїчно відстоює від рашистської навали свободу, історію, демократію, культуру, людські життя та мрії усієї прогресивної Європи. Україна — це щит Європи й всього світу.

Насамперед наша країна є європейською країною не тому, що географічно знаходиться в центрі Європи, а тому, що українці здавна сповідують ті принципи свободи й незалежності, які притаманні багатьом народам цивілізованих держав.

Україна не просто центр Європи, а самісіньке її серце.

Щиро дякуємо Європейським країнам за значну підтримку, яку вони надають нашій державі та громадянам України у боротьбі з московським агресором.