8 Травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939 – 1945 років

Дата: 08.05.2024 08:00

День, коли ми запалюємо свічки за тих, хто віддав життя за свободу під час Другої світової війни. Діти, чоловіки, жінки, військові та цивільні – всі вони стали жертвами війни, поклавши свої життя на олтар свободи.

Сьогодні світ стикається з новими викликами та загрозами і нині ми продовжуємо боротьбу за мир та свободу, несучи у собі дух нескореності та гідності. Ми шануємо і пишаємося нашими Збройними Силами, які незламно протистоять російському агресору.

Схиляємо голови в пам’ять про тих, хто віддав своє життя за наше майбутнє.

Слава героям, що нині виборюють для нас мир!

Пам’ятаємо! Переможемо!

Слава Україні! Слава Героям!