ХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОСКРЕСНЕ УКРАЇНА!
Шановні жителі громади!
Вітаю Вас зі СВІТЛИМ СВЯТОМ ВЕЛИКОДНЯ!!! Це вже третій Великдень, який ми відзначаємо в умовах повномасштабної війни. За цей час увесь світ побачив стійкість та хоробрість українців, героїзм нашої армії, невтомність волонтерів!
Багатовічне українське вітання «Христос Воскрес! Воскресне Україна» набуло за ці роки особливого значення – українське добро переможе! Віримо, що незабаром знову будемо обіймати друзів та близьких, і всі наші Герої повернуться додому живими й здоровими!
То ж нехай світле Христове Воскресіння принесе кожній українській сім’ї довгоочікуваний мир, щедро обдарує здоров’ям і родинним затишком! Нехай кожна дитина дочекається тата, мама – сина, дружина – чоловіка! Нехай кожен день наближає нас до Перемоги! Віри нам, надії та любові. Бережіть себе!
Христос Воскрес! Воскресне Україна!