Не я б'ю - верба б'є, за тиждень Великдень!

Дата: 28.04.2024 09:24

Шановні жителі громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди великого свята Входу Господнього в Єрусалим! Із Вербною неділею Вас!

Вербна Неділя — свято, коли хочеться згадати всіх, хто дарував і дарує нам впевненість у те, що життя не марне, адже ми живемо і день за днем боремося з труднощами і негараздами заради тих, кого любимо. Нехай у кожного завжди будуть поруч дорогі люди, заради яких варто жити і творити.

Цієї світлої неділі разом із освяченим вербовим гіллям у наші домівки входять мир та Божа благодать, серця наповнюються добром, любов’ю, щирістю і сподіваннями.

Нехай це свято принесе кожному із Вас здоров’я, душевний спокій, злагоду та Перемогу! Нехай Господь береже ваші будинки, захистить кожну українську родину та наших мужніх воїнів від ворожих куль та зішле своє благословення!

Бажаю всім любові, благополуччя, сімейного затишку, добра та мирного неба над головою!

Нехай ваші серця наповняться світлом духовності та святої чистоти!

З повагою, сільський голова
Олександр ЛУКАШЕЦЬ