26 квітня - День пам'яті Чорнобильської трагедії

Дата: 26.04.2024 08:00

Вже 38 років Україна живе з болем Чорнобиля… Ця біда торкнулась майже кожної української родини, а її відголосок хвилею радіоактивного пилу прокотився усім світом.

Аварія на Чорнобильській АЕС вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за екологічними наслідками й економічними збитками. Відлуння цієї трагедії ми відчуваємо і донині.....

Вибух на Чорнобильській АЕС став точкою неповернення для багатьох: тих, хто віддав своє здоров’я та життя на ліквідацію його наслідків; тих, хто змушений був залишати рідні домівки і шукати прихистку «на чужині»; тих, хто і досі відчуває на собі згубний вплив «мирного атому».

Сьогодні у день скорботної дати схилімо голови перед пам’яттю героїв-рятувальників, медиків, військових, ліквідаторів — всіх хто ціною власного життя і здоров’я рятували світ від радіації.

Чорнобильський біль не стихне ніколи, як і вдячність усім ліквідаторам за їхній подвиг.