Увага!!! 24.04.2024 р. відбудеться позачергова сесія Деражненської сільської ради!!!

Дата: 22.04.2024 16:06

Відповідно до ст.42,46 Закону України «Про місцеве самоврядування», Закону України "Про правовий режим воєнного стану", в зв’язку з виробничою необхідністю та Регламенту роботи Деражненської сільської ради:

1. Скликати 24 квітня 2024 року тридцять першу позачергову сесію Деражненської сільської ради восьмого скликання.
  2. Провести засідання тридцять першої позачергової сесії восьмого скликання Деражненської сільської ради о 11.00 годині у приміщенні сільської ради в актовій залі  з наступним порядком денним:
  1. Про Програму підтримки  молодіжної політики на території Деражненської сільської ради на 2024 – 2026 рр.
  2. Про затвердження складу молодіжної ради Деражненської сільської ради.
  3. Про затвердження Положення  про порядок проведення конкурсу на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Деражненської сільської ради в новій редакції.
  4. Про затвердження програми інформатизації Деражненської сільської ради на 2024 – 2027 рр.
  5. Про розгляд заяви Кузьмука О.М.
  6. Про закриття груп у закладах дошкільної освіти Деражненської сільської ради
  7. Про надання дозволу жителям Деражненської сільської ради повернути складові газорозподільних систем, які раніше безоплатно були передані на баланс АТ «Рівнегаз» та безоплатно передати вказані складові газорозподільних систем на баланс ТОВ «Газорозподільні мережі України» на праві господарського відання.
  8. Про затвердження комплексної цільової програми «Соціальна підтримка Сімей та дітей загиблих (померлих), військовополонених (особи стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України), зниклих безвісти за особливих обставин, зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків та визнаних судом безвісти відсутніми Захисників та Захисниць України, сімей та дітей осіб з інвалідністю внаслідок поранення, одержаного під час захисту України у зв’язку з військовою агресією рф на 2024 – 2026 рр.»
  9. Про створення відділу з питань ветеранської політики Деражненської сільської ради.
  10.  Про внесення змін до штатного розпису Деражненської сільської ради
  11.  Про внесення змін до бюджету Деражненської сільської територіальної громади на 2024 рік.
  12.  Різне

3. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

З порядком денним та проєктами рішень можна ознайомитися за посиланням