Спільними зусиллями - до покращення ветеранської політики в громаді!

Дата: 14.04.2024 09:00

Продовженням роботи по реінтеграції ветеранів після стратегічної сесії та навчання нашої команди з Простір Можливостей та Коаліція ветеранських просторів стала підготовка та розроблення Місцевої комплексної Програми, яка реалізовуватиметься з метою надання соціальних, медичних, психологічних послуг сімʼям та дітям загиблих (померлих), військовополонених (особи стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України), зниклих безвісти за особливих обставин, зниклих безвісти під час виконання військових обов’язків та визнаних судом безвісти відсутніми Захисників та Захисниць України, сімей та дітей осіб з інвалідністю внаслідок поранення, одержаного під час захисту України у зв’язку з військовою агресією РФ.

Ця програма стала результатом спільної роботи спеціалістів сільської ради, волонтерів, ветеранів та експертів з МРІЯ - Рівненське представництво. Вже на найближчій сесії Деражненської сільської ради депутати розглядатимуть комплексну Програму підтримки ветеранів та їх сімей і сподіваємося, що вона знайде підтримку серед депутатського корпусу.

Продовжуємо впроваджувати заходи ветеранської політики в рамках пілотномого проєкту «Громади та ветерани – об’єднання для реінтеграції та розвитку».

Дякуємо за допомогу, розуміння та підтримку!!!