Розпочався місячник з благоустрою!!!

Дата: 08.04.2024 14:19

Весна – це не лише пора оновлення природи, але й чудовий час, щоб навести лад у нашій громаді. Із 08 квітня по 01 травня 2024 року триває місячник санітарної очистки та благоустрою територій населених пунктів Деражненської громади.

Благоустрій – це не просто прибирання. Це турбота про наше довкілля, про комфорт і затишок, про те, щоб жити в красивому та охайному місці. Це можливість зробити нашу громаду кращою для себе, своїх дітей та майбутніх поколінь.

Звертаємось до керівників підприємств, організацій та установ, власників житлових будинків, суб’єктів господарювання з проханням привести до належного стану прилеглу до своїх об’єктів та власну територію. Просимо всіх жителів максимально долучитися до щорічного місячника з благоустрою!

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки держава, але й кожен із нас! Чиста громада – це показник культури мешканців, які проживають у ній. Варто пам’ятати, що чисто не там де прибирають, а там де не смітять!

Разом до Перемоги !