Служба зайнятості пропонує безкоштовне навчання для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни

Дата: 02.04.2024 15:25

Фото без опису Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2023 р. №984 «Про реалізацію експериментального проекту з організації професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості» є можливість пройти перепідготовку або підвищення кваліфікації за кошти Державної служби зайнятості.

Навчання проводиться в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Державної служби зайнятості.

Професійне навчання здобувачів освіти здійснюється за очною (денною, вечірньою), дистанційною, дуальною формами або шляхом їх поєднання.

Звертайтесь і ми вам допоможемо!

Більш детальну інформацію можна отримати у  Костопільське управлінні Рівненської філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: Костопіль, вул. Чубинського, 14.

️ Моб. телефон +380673041622