Команда Деражненської громади пройшла курс навчання "Система підтримки та супроводу ветеранів у громадах із застосуванням кейс-менеджменту»

Дата: 01.04.2024 10:00

Деражненська громада увійшла до 10 громад, які беруть участь у пілотному проєкті «Громади та ветерани – об’єднання для реінтеграції та розвитку». В рамках цього проєкту команда нашої громади пройшла шестиденне навчання "Система підтримки та супроводу ветеранів у громадах із застосуванням кейс-менеджменту», яке проводилося у тренінговому центрі Простір можливостей м.Київ із 24 по 30 березня. Цей курс – це звіт теорії і практики, інтерактиву і елементів стратегування.

Саме професійна комунікація є одним із визначальних напрямків роботи “ветеранського кейс - менеджера”. Знати портрет свого клієнта, розуміти запити, орієнтуватися куди перенаправити. Ефективна комунікація – це повага і психологічна підтримка, реінтеграція військових/ветеранів у суспільство, запобігання відчуженню або непорозуміння з боку суспільства. Це ті основні завдання, які стоять перед фахівцями, які будуть надавати послуги ветеранам і ветеранкам, а також членам їхніх родин.

Мотивовані….. Натхненні…. Спраглі до нових знань…Саме так пройшов курс навчання. Дякуємо Простір Можливостей, USAID - US Agency for International Development за знання та навички, які дозволять краще розуміти та відповідати на потреби наших воїнів, ветеранів та їх родин.

Єднаймо зусилля та працюймо для розвитку громади разом!

Там, де ми - там Україна

Рівненська обласна державна адміністрація