В Деражненській громаді провели висадку молодих саджанців

Дата: 21.03.2024 20:38

Фото без опису ЄДНАЙМОСЯ! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Сьогодні, в Міжнародний день лісів, у лісовому масиві кварталу 44 виділу 10 та виділу 23 Деражненського лісництва, в урочищі «Бичальська Дача» голова Деражненської громади Олександр Лукашець разом з працівниками сільської ради, ОЗ «Деражненський ліцей» та Деражненської лікарні спільно з директором Філії «Костопільське лісове господарство» Володимиром Клімчуком, лісничим Деражненського лісництва Миколою Прокопчуком та працівниками лісництва прийняли участь у загальноукраїнській акції «Створюємо ліси разом», яка проводиться в рамках програми Президента України «Зелена країна». Під час акції було висаджено більше 6 тис сосни звичайної, 1,5 тис. ялини європейської та близько 6 тис сосни та 1 тис. модрини європейської на площі 3,0 га.

Посадку лісу потрібно провести якісно та в стислі агротехнічні строки, тому лісівники використовують кожну погожу днину, і запрошують всіх бажаючих щоб разом створювати нові ліси.

Ліс Перемоги посаджено! Україна сильна!

Україну не здолати!