19 березня святкує свій день народження Ліна Костенко

Дата: 19.03.2024 09:00

Бо хто за що, а ми за незалежність.

Отож нам так і важко через те.....

Ліна Костенко

Cьогодні, 19 березня, святкує свій 94-ий день народження одна з найвідоміших українок сучасності, жінка-епоха – Ліна Костенко.

Це людина глибокої думки та високого розуму, поетеса, яку називають «невловимою королевою української поезії». В сучасній Україні вона є безумовним моральним авторитетом нації. ЇЇ вважають генієм слова та живою легендою. Протягом життя вона не боялася влади як за часів КДБ, так і Януковича. Через підтримку руху дисидентів її твори не публікували 16 років, але вона все одно продовжувала писати. Письменниця боролася за збереження української мови, культури, спонукала відроджувати національну свідомість, коли була активною учасницею руху шістдесятників.

Її слово надихає та окрилює. А головне - об'єднує нас навколо спільних цінностей та української ідеї.

З Днем народження, пані Ліно! Здоров'я Вам та наснаги жити, творити і лікувати душі словом!