Начальник "ЦНАП" Деражненської сільської ради отримала корисний досвід впровадження організаційного забезпечення надання послуг через ЦНАПи

Дата: 27.02.2024 09:00

Начальник "ЦНАП" Деражненської сільської ради Людмила Швець відвідала Здолбунівську громаду та отримала корисний досвід впровадження організаційного забезпечення надання послуг через ЦНАПи та безпосереднього використання сервісу «ВЕТЕРАН».

Здолбунівський Центр став першим в області, де використовуватиметься спеціально розроблене програмне рішення для автоматизації процесів і покращення якості надання консультацій та послуг.

Головне завдання зробити так, щоб людина не зверталася у декілька установ, а це робила за неї цифра. Усі нововведення націлені на зручність саме для отримувача державної чи муніципальної послуги - ветерана, а не державного службовця.

Це головна мета роботи, адже це можливість швидко та комфортно реінтегруватись ветеранам у цивільне життя.