Ветеранів закликають активніше долучатися до тренувань за програмою "TrenVet"

Дата: 15.02.2024 10:27

До загальноукраїнської ініціативи зі спортивної реабілітації військових долучилися вже 30 фітнес-тренерів з Рівненщини. Про це повідомив один із амбасадорів проєкту рівненський стронгмен Ігор Головко.

У той же час, самі військовослужбовці поки не надто активно доєднуються до цього проєкту. І одна з причин – низька поінформованість. На думку Ігоря Головка, сьогодні потрібно більше розповідати про таку можливість для наших бійців.

Безкоштовна спортивна реабілітація для військовослужбовців доступна в різних клубах Рівненської області. Дізнатися, який найближчий до вас, можна через мобільний фітнес-додаток "TrenVet". Тут зібрані дані, як про місце, де проводять такі тренування, так і про самих тренерів, які готові займатися з військовими. Навіть можна організувати дистанційні заняття. На вибір – 19 видів спорту.

Тобто, перше, що необхідно зробити, завантажити додаток  "TrenVet". Це можна зробити на платформах AppStore та Google Play. Потім обрати регіон, визначитися з видом спорту, обрати тренера та – розпочати заняття.