Житель Деражненської громади взяв участь у спортивних змаганнях серед ветеранів

Дата: 12.02.2024 10:00
Кількість переглядів: 79

Фото без опису

Команда з Рівненщини взяла участь у спортивних змаганнях серед ветеранів. У складі команди -  ветеран із Деражненської громади. Збірна області вирушила в Дніпро на перший етап нового сезону ігор "Сильні України".

Це перші всеукраїнські спортивні змагання з адаптивних видів спорту серед ветеранів та чинних військових, які травмовані або поранені під час відсічі російського нападу.

Долучитися може кожен охочий ветеран, незалежно від рівня підготовки. Головний суддя – Василь Вірастюк, чемпіон світу зі стронгмену, почесний президент Федерації стронгмену України.

З ігор ветеранів "Сильні України" наші спортсмени повернулися з медалями!!!!

🥇🥉🥉Зокрема, в аербайку в категорії N1.1 наш ветеран Деражненської громади Ігор Таргонський посів перше місце. У категорії N1 Михайло Марчук став третім, таке ж місце у категорії ветерани R1 посів Ілля Журовський.

🥇Чудовий результат маємо у веслуванні на тренажері Concept 2 - де Андрій Суржук у категорії ветерани Н2 здобув першість.

🥇🥇Перші місця наші воїни-спортсмени здобули також у ривку гир: Андрій Суржук у категорії ветерани Н2, а Ігор Якимчук у категорії N1.

Дякуємо Вам  за те, що Ви робите. Для нас ви Герої і без медалей, а такі змагання лише підкреслюють, наскільки сильний ваш дух навіть після травм і поранень!