МИ ПАМ'ЯТАЄМО!!!!

Дата: 11.02.2024 08:00

МИ ПАМʼЯТАЄМО!..

Сьогодні, 11 лютого, минає річниця з дня загибелі нашого земляка, захисника України  - Опанасюка Валентина Миколайовича….

Опанасюк Валентин  народився 23.05.1981 року  в с.Дюксин, де проживав і навчався. Після закінчення школи вступив до Рівненського державного аграрного технікуму, здобув професію «Робітник  з комплексного обслуговування будівель та споруд» ІІІ розряду. Працював у МСК «Сокіл» у с.Суськ.  На початку повномасштабного вторгнення, 09.03.2022 року був мобілізований, стояв на обороні Луганської  та Донецької областей, служив у військовій частині 4007, 110 бригада, був командиром третього розвідувального відділення, розвідувального  взводу 2 механізованого батальйону. Загинув, молодший сержант, Опанасюк Валентин,  11.02.2023 року поблизу населеного пункту Камянка, під час штурмових дій позиції, де знаходився ворог, отримавши поранення не сумісні із життям.

Мужнього військовослужбовця Збройних Сил України поховали у селі Дюксин на місцевому кладовищі. Без рідної людини залишилися батьки, дружина та троє чудових діток.

Це був сильний, відважний боєць, який до останнього свого подиху боровся за свободу, за мир, за вільну Україну.

Пам’ять про Валентина буде жити завжди у серцях тих, хто його знав.

Згадаймо сьогодні нашого земляка добрим словом, щирою молитвою, скорботним мовчанням....

Вічний спочинок та світла пам’ять Герою! Низький уклін рідним та близьким воїна.

Вічна пам'ять і шана Герою-захиснику України!