Привітання сільського голови з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:00

Шановні жителі Деражненської громади!

Щиро вітаю з Днем Соборності України!

22 січня 1919 року здійснились віковічні мрії українського народу. На Софійському майдані Києва було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, у нас єдина держава і ми – єдиний народ!

Соборність для  українців - це потужний символ єднання українців у щоденному протистоянні російському злу, яке хоче знищити наш народ як націю.

Ми згуртувалися заради майбутнього. Тому кожен із нас доводить, що російському агресору не вдасться здолати наше прагнення до волі. Під час війни ми засвоїли найцінніший урок, що в єдності – сила, в розділенні – поразка, тому весь український народ ще міцніше об’єднався у боротьбі за нашу суверенність.

Переконаний, що цілісність нашої рідної країни, скріплена кров’ю мільйонів незламних Борців, буде цілком відновлена й Україна звільнить усі території, захоплені ворогом.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддали життя тисячі незламних борців в різні часи та продовжують сьогодні відстоювати її, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну країну, гідну наших дітей.

У такий історичний день нашої єдності, сердечно бажаю кожному з Вас добра, миру, здоров’я, Перемоги та якнайшвидшого повернення кожного українського сина і доньки, наших Героїв, до своїх родин.

Вічна та світла пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям!

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

сільський голова